reklamı kapat

POPÜLER

Leonardo DiCaprio’nun Oscar kazanmasına yardım edin

The Aviator, Blood Diamond, The Wolf of Wall Street ve bu sene de The Revenant’taki rolüyle toplamda dört kez Oscar’a aday olan Leonardo DiCaprio, henüz En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde heykelciği evine götürmüş değil. Dördüncü defa aday olmasıyla artık Oscar şakalarının baş kişisi haline gelen aktör için şimdi de tarayıcı tabanlı bir oyun yapıldı. Kırmızı Halı’da koşan DiCaprio’yu Oscar heykelciğiyle buluşturmaya çabaladığınız oyun, animasyon grubu The Line imzalı.

Red Carpet Rampage adını taşıyan oyun, tarayıcı üzerinden ücretsiz olarak oynanabiliyor. Amacı Kırmızı Halı’da koşarak Leonardo DiCaprio’yu Oscar heykeliyle buluşturmak olan oyun, elbette çeşitli engeller ve epey eğlenceli detaylarla bezeli. Klavye tuşlarıyla oynanan Red Carpet Rampage’ta paparazzilerin üzerinden atlamak, sürekli önünüzü kesen Lady Gaga‘yı atlatmak, Marslı’daki rolüyle Oscar’a aday olan Matt Damon ve diğer adaylarla yarışmak gibi görevler bulunuyor. Aktörün filmografisinden bazı sahnelere atıfta bulunan oyunda, The Wolf of Wall Street’deki meşhur Lamborghini sahnesi de karşınıza çıkacak.

İngiliz animasyon grubu The Line‘ın elinden çıkan oyunu tarayıcı üzerinden hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Önünüze çıkan BAFTA, Golden Globe ve Emmy’lerden de bol bol toplamayı ihmal etmeyin.

YORUMLAR