reklamı kapat

POPÜLER

LG G Pad ailesi 7, 8 ve 10,1 inçlik yeni üyelerle genişledi

LG, çok uzun bir aranın ardından geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü G Pad ile tablet pazarına geri dönüş yapmıştı. Gerek donanımı gerekse sunduğu özelliklerle beğenilen tablete üç yeni kardeş geldi. Tek bir modelle pazarda var olmanın zorluğunun farkına varan LG; 7, 8 ve 10,1 inçlik ü yeni model duyurdu. Tabletlere ilişkin teknik bilgileri paylaşmayan LG her üç modelle ilgili temel bilgiler vermekle yetindi. 7 inçlik G Pad, halihazırda LG’nin en küçük tableti ve taşıma kolaylığıyla her ortamda yüksek performans ve eğlence vadediyor. 8 inçlik ortanca model multimedya özellikleri ve çoklu görev yetenekleriyle ön plana çıkıyor. 10,1 inçlik, ailenin en büyük modeli ise pil ömrüyle saatler boyunca sürecek bir deneyim sunuyor.

LG G Pad serisi
Her üç modelde de LG’nin kişiselleştirilmiş kullanıcı arayüzüne özel fonksiyonlardan QPair 2.0 ve Knock Code bulunuyor. İlk olarak 8,3 inçlik G Pad modeliyle tanıştığımız QPair, Android’li akıllı telefonunuza gelen bildirimlerin Bluetooth aracılığıyla tabletinizin ekranında da görünmesini sağlıyor. Knock Code ise LG G2’yle gelen Knock On fonksiyonunun daha gelişmiş bir versiyonu. Ek bir güvenlik sağlayan Knock Code ile telefonu tuş kilidinden çıkarmak için ekranın belirli bölgelerine art arda dokunmanız gerekiyor. LG’nin söylediğine göre bu kaydırmalı kilit açma ekranından da, parolalı koruma ekranından da daha güvenli.

LG’nin yeni tabletlerine ilişkin detaylar ve piyasaya çıkışına ilişkin bilgilerin önümüzdeki haftalarda duyurulması bekleniyor.

İLGİLİ HABERLER