reklamı kapat

POPÜLER

trialsfusion

Trials Fusion incelemesi

Kimi yerlerde bu oyun için motokros oyunu falan dendiğini DUYABİLİRSİNİZ. Ancak bu külliyen yalandır. TrIals, sadece ve sadece delirtmek üzere kurgulanmış ve insanın sabrını sınamak için dış dünyalardan gelmiş gizemli bir oluşumdur

Trials ile ilk olarak muhtemelen ikinci oyunun yeniden yapımı sayesinde karşılaştınız. Ne hüzünlü bir gündü değil mi? Belki de yatağınızdan ne kadar da mutlu kalkmıştınız. Dışarıdan gelen kuş sesleri eşliğinde kahvaltınızı yapmış, taze sıkılmış portakal suyunuzun boğazınızdan geçerken verdiği ferahlamayla neşelenmiştiniz. Sonra büyük bir felaket yaşandı.

Trials isimli nereden geldiği belli olmayan bir felaket, kabus gibi üzerinize çöktü. Halbuki ne kadar da kolay başlamıştı değil mi? Motosikletinizle hafif eğimli yollarda ilerliyor, yerden 5 cm yükseklikteki engelleri aşıyordunuz. Ancak bu sadece buz dağının görünen kısmıydı. Bölümleri geçtikçe yollar eğilmeye, engeller yükselmeye başladı. Bir de baktınız ki düz duvara tırmanmaya, tek tekerlek üzerinde üç rampayı aşmaya çalışıyor; ancak yapamıyorsunuz.