reklamı kapat

POPÜLER

Walking Dead’in ikinci sezonunda işler kızışıyor [Video]

Telltale Games‘in ünlü çizgi roman/TV serisinden uyarladığı Walking Dead oyunu tempo yükseltiyor. İkinci sezonunda olan oyun serisinin üçüncü bölümüne ait görsellerin yayınlanmasından sonra çıkış tarihi de belli oldu. 13 Mayıs’ta kimseye söz vermeyin, çünkü Clementine‘ın size ihtiyacı var.

Telltale yine geleneği bozmayarak önce görsellerini yayınladığı oyunun çıkış tarihini bir hafta sonra duyurdu. Diğer oyunlardan farklı olarak oyunlarını bölüm bölüm yayınlayan firma hem hayranları sabırsızlandırmayı başarıyor hem de oyunun heyecanını hep üst noktada tutuyor. İkinci sezonu oynamayanlar için spoiler teşkil etmesi muhtemel yazımıza devam etmeden önce uyarmak isteriz. Çünkü Walking Dead’in yeni sezonu sizin bıraktığınızdan çok farklı bir noktada.

TWD
Son bölümü oynayanlar, sonunda William Carver tarafından apar topar götürüldüğümüzü hatırlayacaktır. Carver’ın havası bize biraz çizgi romandaki “Vali”yi anımsatmıştı. Fragmanda gösterilen yer de yine orayı hatırlatır nitelikte. Clementine’ın başını bol bol belaya sokup, kahraman rolünü üstlenmesini beklediğimiz yeni bölüm nefes kesecek gibi duruyor. Belirli bir ana çizgiyi takip etse de bir önceki oyuna göre interaktif özelliğini artıran ikinci sezonda kime ne kadar güveneceğinizi iyi düşünün.

13 Mayıs’ta PC ve Mac için çıkacak olan oyun, 14-15 Mayıs’ta ise PlayStation 3 ve iPad’e gelecek.

VİDEO

Videoda bulunan karakterler oyundaki seçimlerinize göre değişiklik gösterebilir.