reklamı kapat

POPÜLER

LG G Pro 2 resmi olarak duyuruldu

Daha önce görüntüleri ve çeşitli özellikleri sızan LG G Pro 2, geleneksel olarak büyük etkinliklerden hemen önce telefonlarını tanıtması ile bilinen LG tarafından Mobil Dünya Kongresi öncesinde resmi olarak duyuruldu.

G Pro 2, 2,26 GHz dört çekirdekli Qualcomm işlemciye, 1920×1080 çözünürlükte 5,9 inç Full HD ekrana, 13 megapiksel arka kamera ile 2,1 megapiksel ön kameraya, 3 GB RAM’e ve 32 GB dahili hafızaya sahip olarak geliyor. MicroSD desteği de bulunan G Pro 2, bir önceki nesilden 0,4 inç daha büyük bir ekrana ve Android 4,4 Kitkat işletim sistemine sahip.

Beyaz, kırmızı ve titan grisi olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunacak olan cihaz, Knock Code adı verilen özellik ile kullanıcısına farklı tıklama şekilleri ile ekranı aktive etme imkanı tanıyor. Knock Code, 86 bin 367 farklı tıklama kombinasyonuna programlanarak kullanılabiliyor. Telefonun kamerası, 120 FPS 4K video kaydının yanı sıra ağır çekim düzenleme imkanı da tanıyor. Telefonun satış tarihi henüz netlik kazanmadı ama ay sonunda başlayacak Mobil Dünya Kongresi ile birlikte fiyat ve tarihe yönelik eksik bilgilerin de ortaya çıkması muhtemel görünüyor.