reklamı kapat

POPÜLER

LG G Pro 2’nin fotoğrafları internete sızdı

LG‘nin akıllı telefon cephesindeki yeni amiral gemisi G Pro 2’nin şubat ayında tanıtımını gerçekleştirileceği duyurusu daha taze iken telefonun iki adet fotoğrafı internete sızdırıldı.

Telefonun arkadan ve yandan çekilmiş iki fotoğrafından anlaşıldığı üzere, LG G Pro 2’nin yandan görüntüsü bir önceki model G Pro’ya oldukça benziyor. İlgi çekici kısım ise telefonun arkasında yer alan değişiklik. Fotoğraflara göre LG, G2 modelinde kullandığı arkaya yerleştirilmiş kontrol tuşlarını G Pro 2’de de kullanıyor. Bilindiği üzere bu kontroller, G2 modelinde hoparlör ses seviyesi, güç  ve tuş kilidi fonksiyonlarını yerine getiriyordu. Telefonun teknik detayları ve çok merak edilen ekran büyüklüğüne yönelik ise dedikoduların dışında elle tutulur bir bilgi henüz bulunmuyor.

Yeni LG G Pro 2’nin şubat ayında Barselona’da gerçekleştirilecek olan Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılacağı belirtilmişti. Sızıntıları önlemekte oldukça sıkıntı yaşayan teknoloji devleri arasında yer alan LG’nin tek tesellisi ürünün tanıtımına az bir süre kalmış olması olarak görülebilir.

lg-g-pro-2

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“LG G Pro 2’nin fotoğrafları internete sızdı” için bir cevap

  1. Halil dedi ki:

    Bu cihaz G Pro 2’den ziyade G3’e benziyor. altında kalem yok.