reklamı kapat

POPÜLER

lggwatchr2

LG G Watch R2 bir ilki gerçekleştirebilir

Yaz aylarının sonunda yuvarlak P-OLED ekranlı G Watch R’yi duyuran LG, yeni bir akıllı saat hazırlığı içinde. Business Korea isimli internet sitesinin haberine göre LG, 4G bağlantı teknolojisini yeni akıllı saati G Watch R2’de kullanacak. Güney Koreli şirketin bu teknolojiyi yeni akıllı saatine getirmesi durumunda dünyada bir ilk olacak.

4G teknolojisi ilk etapta iyi bir fikir olarak düşünülse de bu teknoloji sebebiyle akıllı saatin pilinin selefine kıyasla çok daha kısa sürede biteceği anlamına geliyor. Herhangi bir akıllı telefondan bağımsız şekilde çalışacağı söylenen akıllı saatin, G Watch R’de olduğu gibi yuvarlak bir tasarımla kullanıcılarla buluşacağı dile getiriliyor. Samsung’un SIM kart destekli Gear S‘i yurtdışında satışa sunmasının ardından LG’den böyle bir hamle gelmesi kuvvetle muhtemel. 4G bağlantısıyla birlikte geleceği iddia edilen LG G Watch R2’nin mart ayında düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi‘nde tanıtılması bekleniyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“LG G Watch R2 bir ilki gerçekleştirebilir” için 3 cevap

  1. Fuat Hakioğlu dedi ki:

    “R” ı görmedik “R2” 5G olsa ne yazar burası Türkiye! afrika ülkeleri arasında sayılıyor.

  2. Afyonluoglu dedi ki:

    LG G Watch R’yi kullanıyorum çok memnunum ama vücut sağlığı açısından kol üzerinde bir 4G vericisini taşımayı istemem açıkcası. GSM alıcı-vericisinin (telşefonun) daima vücudumuzdan uzak durmasında sağlık açısından fayda var.

  3. Ayoğlu dedi ki:

    LG G Watch R ye 1 milyar civarı para verdikten 3-5 ay sonra R2 çıksa bende istemezdim sanırım 🙂 Bide şarj süresi nasıl R nin kardeşim 🙂