reklamı kapat

POPÜLER

galaxy a5

Samsung Galaxy A7’nin teknik özellikleri sızdı

Artık daha az telefon çıkaracağı söylenen Samsung, görünüşe bakılırsa bu stratejiye geçmek için acele etmeyecek. A3 ve A5 olmak üzere şimdiye dek iki adet A serisi telefon modeli çıkaran firma, şimdi de A7 hazırlığı içinde. Ve gelen dedikodulara yeni modelin teknik detayları hemen hemen belli olmuş durumda.

SamMobile‘dan gelen haberlere bakacak olursak, Galaxy A7’ın teknik özellikleri yabana atılır gibi değil. 5,5 inçlik Full HD ekran, 2 GB RAM, sekiz çekirdekli Exynos 5433 işlemci, 13 megapiksel arka kamera ile 5 megapiksel ön kamera ve 2.600 mAh pil Galaxy A7’de yer alacağı söylenen özellikler arasında. Öte yandan Galaxy A7’nin boyutlarının 150 × 75 × 6,3 mm çapında olacağı iddia ediliyor. Söz konusu değerler doğruysa, Samsung’un şimdiye kadarki en ince akıllı telefonu ünvanını Galaxy A7 taşıyacak.

Bildiğiniz üzere Galaxy A serisine dahil olan modeller tamamen metal kasaya sahip. Dolayısıyla Galaxy A7’nin de metal kasayla geleceğini öngörmek zor değil. A serisiyle genç kullanıcılara hitap etmek isteyen Samsung, A7 modeliyle fark yaratmayı başarabilecek mi, hep beraber göreceğiz. Galaxy A7’nin çıkış tarihi ve fiyat bilgileri geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

*Haberde kullanılan görsel Galaxy A5’e aittir.