reklamı kapat

POPÜLER

LG G6’nın tasarım detaylarını gösteren yeni bir görsel sızdı

LG G6’nın tanıtımına günler kala cihazla ilgili yeni görseller ortaya çıkmaya devam ediyor. Yeni yayınlanan görsellerde telefonıun her zaman açık ekranını görüyor ve tasarıma bir kez daha göz atma fırsatı buluyoruz. 

Daima açık ekran özelliği bilindiği üzere tarih, saat, şarj durumu ve bildirimleri gösteriyor. LG G6’nın her zaman açık ekranında gözle görülür bir değişiklik bulunmuyor. Sızan yeni görselde telefonun çerçeve kalınlıkları daha net şekilde görülebiliyor. Çerçevesiz ekran iddiasıyla gelen telefonda çerçevelerin oldukça ince olduğu görülüyor.

Samsung Galaxy S8 ve LG G6’nın çerçeve boyutlarıyla ilgili olarak resmi bilgiler gelmiş değil. Ancak görüntülerden bir kıyaslama yapmak gerekirse üst ve alttaki boşluk LG G6 ve Samsung Galaxy S8’de birbirine benzer şekilde ince yapıda. Yan taraflara baktığımızda ise kavisli ekran sayesinde Samsung Galaxy S8’in sonsuz ekran deneyimini daha iyi yansıtabildiği görülüyor. LG G6’nın her kenarında ince de olsa bir çerçeve göze çarpıyor. Alt taraftaki boşluğun üsttekine göre biraz daha fazla olması ise simetri hastalarının kabusu olacağa benziyor.

Arka tarafta çift kameranın yerini koruduğu cihazda kameranın hemen altında parmak izi okuyucusu kendisine yer buluyor. G6 logosu ise cihazın arkadaki en alt kısmında yer alıyor. Telefonla ilgili tüm detayları 26 Şubat tarihinde MWC etkinliğinde öğrenebileceğiz.

YORUMLAR