reklamı kapat

POPÜLER

LG G6

LG G6’nın ön paneli en net şekilde göründü

LG G6 ile ilgili birçok detay ortaya çıktı. Bazı basın görselleri gün yüzüne çıkan cihazın gerçek fotoğrafları da kendisini göstermişti. Fakat buna rağmen telefonun ön yüzünün net bir şekilde gerçek fotoğrafını görememiştik. Nihayet cihazın ön yüzü tüm detaylarıyla ortaya çıktı.

Yayınlanan görselde en net şekilde cihazın ön paneli görünmüş oluyor. Böylece daha önce yayınlanan görsellerdeki tasarım da onaylanıyor. Neredeyse çerçevesiz ekranın göründüğü fotoğrafta alt ve üst kısımda küçük bir çerçeve göze çarparken yan kısımlarda neredeyse çerçevenin olmadığı dikkat çekiyor.


5,7 inçlik ekranla gelmesi beklenen telefonda 2880 x 1440 piksel çözünürlüğünde ekran yer alıyor. Görselde göze çarpan tek ilginçlik ise gövdenin eskiden yayınlanan görsellere göre daha açık renkte olması. Bunun ışıklandırmanın farklı olması veya fotoğraf kalitesiyle alakalı olduğu düşünülüyor. Bunun dışında kameranın ve sensörlerin yerleşiminde ise bir farklılık görünmüyor.

Google Asistan’ı kullanan Google Pixel dışındaki ilk cihaz olması beklenen LG G6’nın Qualcomm Snapdragon 821 işlemciyi kullanacağı belirtiliyor. Göz okuyucu ile yeni bir güvenlik katmanına sahip olacağı ileri sürülen cihazın Quad DAC ile yüksek ses performansı sunması bekleniyor. Tasarımsal değişikliklere giden cihazın yekpare yapıda olduğunu da belirtmek gerekiyor. LG G6’nın MWC 2017’de tüm detaylarıyla karşımıza çıkması bekleniyor.

YORUMLAR