reklamı kapat

POPÜLER

LG Mini LED

LG Mini LED incelemesi

WiDi teknolojisiyle her ortamda görüntü aktarımı yapabilen LG’nin Red Dot Tasarım ödüllü projektörü Mini Led, sahip olduğu özelliklerle standart boy projektörlere adeta meydan okuyor

Son yıllarda piyasaya sürdüğü taşınabilir projektörlerle teknoloji tutkunlarının ilgisini çekmeyi başaran LG, mini boy projektörü Mini Led PG60G ile dikkati üzerine çekiyor. Avuç içine sığabilen boyutlarıyla göze çarpan projektör, 670 gram ağırlığıyla (sadece gövde) daha önce test ettiğimiz taşınabilir projektörlerden biraz daha ağır olsa da, bu durum çok da sorun değil.

Bu cihazı mevcut taşınabilir projektörlerden ayıran en önemli fark ayrılabilir pil ile birlikte gelmesi. Projektörün hemen alt kısmında yer alan vida yuvası üzerinden takılan pil, 5.200 mAh kapasiteye sahip. Güney Koreli şirket, bu pille projektörün 2 saatlik çalışma süresi sunduğunu söylüyor. Biz projektörün pilini test ettiğimizde bu süreye yakın bir sonuç elde ettik. Tabii bu süreye projektörün parlaklığını orta seviyeye getirip ulaştığımızın altını çizelim. Kolayca ayrılabilen bu pil haricinde projektör şarj adaptörüyle de kullanılabiliyor.