reklamı kapat

POPÜLER

LG PG60G

LG’nin Mini LED projektörü, Türkiye’de

LG, Mini LED (PG60G) adını verdiği projektörü Türkiye’de piyasaya sürdü. Taşınabilirliğini 670 gram ağırlığa borçlu olan projektörde 1280×800 piksel çözünürlüklü WXGA desteği, 500 Ansi Lumen parlaklık ve 100.000:1 kontrast oranı bulunuyor. 30 bin saate varan kullanım süresi sunan bu mini projektör, harici hoparlör girişi ile Dolby ses özelliğine de sahip.

Projektörün bir diğer güzel özelliği ise WiDi teknolojisine destek vermesi. Bu teknoloji projektörün kablosuz olarak bilgisayara bağlanmasına imkan tanıyor. Projektörde ayrıca USB bağlantısının bulunduğunu da belirtelim. Şarj edilebilir ayrılabilir pil desteği (2,5 saate kadar kullanım sunuyor) ve manuel odaklama sunan 60 x 125 x 125 mm ölçülerindeki projektör, film izlemek, fotoğraflara bakmak ve işlerinizle ilgili sunumlarda kullanmak için iyi bir seçenek gibi görünüyor. LG Mini projektörün Türkiye’deki satış fiyatı ise 1.699 TL.
LG PG60G

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“LG’nin Mini LED projektörü, Türkiye’de” için bir cevap

  1. schizophrenia dedi ki:

    taşınabilirliğe ihtiyacı olanlar için müthiş bir ürün, her ne kadar avrupa’dan daha ucuza satılacak olsa da pahalı olduğu gerçeği değişmiyor.