reklamı kapat

POPÜLER

Anker Nebula Apollo

Anker Nebula Apollo taşınabilir projektör için yeni fiyat avantajı [Haziran 2024]

Anker Nebula Apollo akıllı taşınabilir projektör için indirim fırsatı geldi. Bütçe dostu bir projektör olan cihaz, Android 7.1 yüklü geliyor. 854 x 480 piksel çözünürlük değeri sunan projektöre uygulamalar ve oyunlar yüklenebiliyor.

Kullanıcılar mobil cihazlarındaki içerikleri büyük ekrana yansıtmak için Anker Nebula Apollo modelindekii HDMI ve USB bağlantılarından faydalanabiliyor. Anker Nebula Apollo projektörde bununla birlikte AirPlayMiracast ve Bluetooth gibi özellikler yer alıyor. Projektörde yer alan AirPlay desteği sayesinde kullanıcılar iOS cihazlarındaki içerikleri kablosuz bir şekilde aktarabiliyor.  Projektör kutu içeriğinden çıkan uzaktan kumanda haricinde mobil cihazlara yüklenen Nebula Connect uygulamasıyla da kontrol ediliyor. Cihazın üzerinde dokunmatik bir panel de yer alıyor. Bu panelde kaydırma hareketi yapıldığında cihaz kontrol edilebiliyor.Projektörde piksellerin hassas kontrolü için fare moduna girmek de mümkün. Pili tam olarak şarj edildiğinde 4 saate varan kullanım imkanı sunan projektör 100 inçe kadar görüntüyü duvara yansıtabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Nebula Apollo projektörün kampanyalı fiyatı ne kadar?

200 ANSI lümen parlaklı sunan projektörde aynı zamanda dahili hoparlör de bulunuyor. Kullanıcılar bu sayede müzik platformlarındaki içerikleri de dinleyebiliyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan cihazın indirimli fiyatı ise 13.999 TL. Kullanıcılar projektörü kredi kartlarıyla taksitle de temin edebiliyor. Yeni kampanya haberlerini aktarmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın