reklamı kapat

POPÜLER

Anker Nebula Apollo

Anker Nebula Apollo taşınabilir projektör için 7.000 TL’lik fiyat avantajı [Şubat 2024]

Anker Nebula Apollo taşınabilir projektörün fiyatı düştü. Piyasadaki başarılı taşınabilir projektör cihazları arasında bulunan model Android 7.1 yüklü geliyor. Android desteği sayesinde kullanıcılar projektöre uygulamalar ve oyunlar yükleyebiliyor.

854 x 480 piksel çözünürlük değeri sunan cihazda HDMI ve USB bağlantı noktaları yer alıyor. Anker Nebula Apollo piksellerin hassas kontrolü için fare moduna destek veriyor. Pili tam olarak şarj edildiğinde 4 saate varan kullanım imkanı sunan projektör 100 inçe kadar görüntüyü duvara yansıtabiliyor. 200 ANSI lümen parlaklı sunan projektörde aynı zamanda dahili hoparlör de bulunuyor. Cihazda bununla birlikte AirPlay, Miracast ve Bluetooth gibi özellikler yer alıyor. Projektörde yer alan AirPlay desteği sayesinde kullanıcılar iOS cihazlarındaki içerikleri kablosuz bir şekilde aktarabiliyor. Projektör kutu içeriğinden çıkan uzaktan kumanda haricinde mobil cihazlara yüklenen Nebula Connect uygulamasıyla da kontrol ediliyor. Cihazın üzerinde dokunmatik bir panel de yer alıyor. Bu panelde kaydırma hareketi yapıldığında cihaz kontrol edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiyat/performans odaklı taşınabilir projektör: Anker Nebula Apollo

Anker Nebula Apollo akıllı taşınabilir projektör için indirim fırsatı geldi. Bizim daha önceden inceleme fırsatı bulduğumuz Nebula Capsule II ile benzer özelliklere sahip olan Nebula Apollo piyasadan daha uygun fiyata satın alınabiliyor. Cihazın indirimli fiyatı ise 10.999 TL. Projektörün piyasadaki resmi fiyatı ise 17.999 TL.
anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın