reklamı kapat

POPÜLER

Anker Nebula Apollo

Anker Nebula Apollo taşınabilir projektör için A101 kampanyası [Aralık 2023]

Anker Nebula Apollo taşınabilir A101’de kampanyalı olarak satışa sunuldu. Kompakt boyutuyla öne çıkan projektör 854 x 480 piksel çözünürlük değeri sunuyor. HDMI ve USB gibi bağlantı noktalarının yer aldığı cihaz Android 7.1 yüklü geliyor. Kullanıcılar bu destek sayesinde cihaza uygulamalar ve oyunlar yükleyebiliyor.

Anker Nebula Apollo piksellerin hassas kontrolü için fare moduna destek veriyor. Pili tam olarak şarj edildiğinde 4 saate varan kullanım imkanı sunan projektör 100 inçe kadar görüntüyü duvara yansıtabiliyor. 200 ANSI lümen parlaklı sunan projektörde aynı zamanda dahili hoparlör de bulunuyor. Cihazda bununla birlikte AirPlay, Miracast ve Bluetooth gibi özellikler yer alıyor. Projektörde yer alan AirPlay desteği sayesinde kullanıcılar iOS cihazlarındaki içerikleri kablosuz bir şekilde aktarabiliyor. Projektör kutu içeriğinden çıkan uzaktan kumanda haricinde mobil cihazlara yüklenen Nebula Connect uygulamasıyla da kontrol ediliyor. Cihazın üzerinde dokunmatik bir panel de yer alıyor. Bu panelde kaydırma hareketi yapıldığında cihaz kontrol edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiyat/performans odaklı taşınabilir projektör: Anker Nebula Apollo

Cihazın pili tam olarak şarj edildiğinde 4 saate varan bir kullanım imkanı sağlanıyor. Pek tabii bu süre kullanıma bağlı olarak değişiklik gösteriyor.  Nebula Apollo piyasadan daha uygun fiyata satın alınabiliyor. Cihazın A101’deki indirimli fiyatı ise 10.889 TL. Kullanıcılar cihazı kredi kartlarıyla taksitli olarak da temin edilebiliyor. Projektörü taksitli satın almak isterseniz cihazın fiyatı 11.433 TL‘ye çıkıyor.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın