reklamı kapat

POPÜLER

Anker Nebula Apollo
Anker Nebula Apollo
Anker

Anker Nebula Apollo taşınabilir projektör için 3.000 TL’lik indirim fırsatı

Anker Nebula Apollo akıllı taşınabilir projektör için indirim fırsatı geldi. Bizim daha önceden inceleme fırsatı bulduğumuz Nebula Capsule II ile benzer özelliklere sahip olan Nebula Apollo’nun fiyatı 8.999 TL‘den 5.999 TL‘ye geriledi.

854 x 480 piksel çözünürlük değerine sahip olan projektör Android 7.1 yüklü geliyor. Android desteği sayesinde projektöre uygulamalar veya oyunlar yüklenebiliyor. Kullanıcılar mobil cihazlarındaki içerikleri büyük ekrana yansıtmak için projektördeki HDMI ve USB bağlantılarından faydalanabiliyor. Anker Nebula Apollo projektörde bununla birlikte AirPlay, Miracast ve Bluetooth gibi özellikler yer alıyor. Projektörde yer alan AirPlay desteği sayesinde kullanıcılar iOS cihazlarındaki içerikleri kablosuz bir şekilde aktarabiliyor.  Projektör kutu içeriğinden çıkan uzaktan kumanda haricinde mobil cihazlara yüklenen Nebula Connect uygulamasıyla da kontrol ediliyor. Cihazın üzerinde dokunmatik bir panel de yer alıyor. Bu panelde kaydırma hareketi yapıldığında cihaz kontrol edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Nebula Apollo projektörün pil ömrü performansıyla da dikkat çekiyor

Projektörde piksellerin hassas kontrolü için fare moduna girmek de mümkün. Pili tam olarak şarj edildiğinde 4 saate varan kullanım imkanı sunan projektör 100 inçe kadar görüntüyü duvara yansıtabiliyor. 200 ANSI lümen parlaklı sunan projektörde aynı zamanda dahili hoparlör de bulunuyor.

Anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın