reklamı kapat

POPÜLER

Anker Nebula Mars II Pro

Anker Nebula Mars II Pro taşınabilir projektör için yeni indirim fırsatı [Şubat 2024]

 - Güncelleme: 26 Şubat 2024 17:41

Anker Nebula Mars II Pro taşınabilir projektörün fiyatı düştü. Anker’in diğer projektörlerinde olduğu gibi bu modelde de Android işletim sistemi bulunuyor. Android 7.1 yüklü gelen projektöre uygulamalar yüklenebiliyor.

Anker Nebula Mars II Pro kullanıcıları bu sayede popüler uygulamaları kullanabiliyor. 720p çözünürlük sunan projektör bu sayede her ortamı bir eğlence merkezine dönüştürebiliyor. Nebula Mars II Pro, yatay ve dikey ekran yerleşimi ile her yüzeye kare ve sabit bir görüntü yansıtılabiliyor. Parlaklık değeri 500 ANSI lümen olan projektör akıllı telefonlarla da uyumlu şekilde çalışıyor. iOS ve Android’li platformlarda yer alan Nebula Connect uygulaması ile telefonlar uzaktan kumandalarına dönüşebiliyor. Üst kısmında yer alan bir kulp sayesinde taşıma kolaylığı da sağlayan cihazda iki adet 10 watt gücünde hoparlör yer alıyor. Wi-Fi desteğine de sahip olan cihazda HDMI ve USB bağlantı desteği de var. Kullanıcılar bu özellikleri kullanarak projektöre televizyonlarını veya bilgisayarlarını da bağlayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Nebula Mars II Pro modelinin indirimli fiyatı ne kadar?

Kullanıcıların telefonları üzerinden içerikleri yansıtmasına da imkan tanıyan projektör yapılan indirimle piyasadan daha uygun fiyata temin edilebiliyor. Projektörün kampanyalı fiyatı ise 19.399 TL. Yeni kampanya haberlerini de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bugünlerde portatif bir projektör satın almayı planlıyorsanız Anker’in haberde bahsettiğimiz modelini satın alabilirsiniz.

Anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER