reklamı kapat

POPÜLER

Acer
Acer
Acer

Acer’dan avuç içine sığabilen mobil projektör

Acer, yeni mobil LED projektörü C101i’yi kullanıcıların beğenisine sundu. Her yere kolayca taşınabilen projektör, seyahatteyken dahi bilgisayara ihtiyaç duymadan büyük ekranlarda sunum, film ve oyun oynamaya imkan tanıyor.

265 gram ağırlığında ve 24,5 mm kalınlığında olan projektörün IF Design Ödüllü olduğunu belirtelim.Acer C101i’ye bağlayacağınız bir USB sürücüyle, mikro SD kartla ve akıllı bir telefonla içeriklerinizi doğrudan yansıtmak mümkün. Avucunuza sığabilecek boyuttaki projektör, entegre bataryasıyla 2 saate varan bir kullanım deneyimi sunuyor. Android ve iOS sistemleriyle çalışan C101i, tak çalıştır özelliği sayesinde kullanımı ultra pratik bir cihaz. Projektör, LED teknolojisi ve yüksek kontrast oranları sayesinde uzak mesafeden bile görüntülerin canlı, grafiklerin net olmasına imkan tanıyor. 30.000 saate varan lamba ömrü sunan projektörde 1 wattlık entegre hoparlör de yer alıyor. HDMI çıkışı sayesinde televizyonunuza bağladığınızda cihazınız bir smart TV’ye dönüşüyor. Full HD çözünürlük desteğiyle gelen projektörde kontrast oranı ise 1,200:1.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer’dan boyutlarıyla fark yaratan projektör

Bugünlerde taşınabilir bir projektör satın almayı düşünenler için iyi bir tercih olan Acer’ın yeni projektörünün fiyatı ise 329 dolar.

İLGİLİ HABERLER