reklamı kapat Samsung Space Monitor

POPÜLER

acer
acer
acer
acer

Acer’dan oyun tutkunlarına özel projektör

30 Ekim 2015

Acer, oyunculara özel projektörü Predator Z650’yi tanıttı. Game Auto, Parlak FPS ve Karanlık FPS olmak üzere farklı oyun türleri için farklı oyun modlarıyla birlikte gelen projektör, sRGB renk gamının yüzde 100’üne ve Acer ColorPurity teknolojisine destek veriyor.

Kısa mesafeden yansıtma özelliği sayesine büyük görsellerin 1,5 metre uzaklıktan 2,5 metreye kadar yansıtılabilmesine izin veren Full HD çözünürlüklü projektör, ColorPurity teknolojisiyle bir RGB renk çemberini bünyesinde barındırıyor. Ultra keskin bir görüntü için zengin renk geçişleri oluşturarak daha geniş bir renk gamı üreten projektörde biraz önce de belirttiğimiz gibi sRGB modu yer alıyor. Bu mod renk tutarlığı sunarak renk üretimindeki sapmaları ortadan kaldırıyor. Renkler mevcut tüm sRGB cihazlarında aynı görünüyor.

Farklı oyun türleri için geliştirilen modlardan Game Auto yansıtılan içeriği kare kare analiz ederken ve imaj görünürlüğünü dinamik biçimde ayarlarken, Parlak FPS ekranı gündüz sahneleri için ayarlar ve Karanlık FPS gece sahneleri için ekranı ayarlayarak oyunculara en iyi görüntüleme deneyimini sunuyor. DTS ses sistemi ve Bluetooth ses bağlantısı ile geliştirilen 20W stereo hoparlörlerin tercih edildiği projektör önümüzdeki yılın ilk aylarında 1.199 eurodan satışa sunulacak.

İLGİLİ HABERLER