reklamı kapat

POPÜLER

ASUS, ProArt Projector A1

Dünyada bir ilke imza atan projektör: Asus ProArt Projector A1

Asus, dünyada bir ilke imza atan projektörünü duyurdu. Asus ProArt Projektor A1 olarak adlandırılan projektör dünyanın ilk Calman Verified sertifikalı projektörü olma özelliğini taşıyor.

ProArt Projector A1, yüzde 98 sRGB ve Rec. 709 renk alanlarını kapsıyor. Projektör, Delta E < 2 düzeyinde renk doğruluğu için fabrikada önceden kalibre edilmiş durumda. 3000 lümen parlaklığındaki LED ışık kaynağı güçlü FHD görüntüler elde etmenin yanı sıra 30.000 saate varan kullanım ömrü sağlıyor. Cihazla birlikte gelen ASUS ProArt Palette yazılımı kullanışlı arayüzüyle kullanıcılara ton, sıcaklık ve gama düzeyi gibi farklı renk parametrelerini ayarlama olanağı sunuyor. ProArt Preset ve ProArt Palette yazılımlarına uzaktan kumanda ile veya projektörün üzerindeki kısayol tuşlarından erişiliyor. ProArt Projector A1, FHD (1920×1080) çözünürlükte parlak ve net görüntüler oluşturabiliyor. ProArt Projector A1; iOS, Android ve Windows 10 cihazlarından aktarım desteği sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Asus ProArt Projector A1 hangi bağlantı noktalarına destek veriyor?

Cihazla birlikte gelen USB Wi-Fi cihazını aktarım yapılan cihaza takıp içerikleri aktarmak mümkün. Üründeki diğer bağlantı seçenekleri arasında 4K giriş için iki adet HDMI® bağlantı noktası, VGA, ses giriş ve çıkışı, RS232 seri bağlantı ve farklı cihazlarla uyum için iki adet USB Type-A bağlantı noktası bulunuyor. Cihazın Türkiye’deki fiyatı ise henüz açıklanmadı.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın