reklamı kapat

POPÜLER

LG

LG NanoCell TV satın alanlara göz alıcı hediye

LG, NanoCell TV satın alan kullanıcılara televizyon hediye ediyor. 7-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada 86NANO90 modelinden satın alan kullanıcılara 49UN7100 model, 75NANO90 modelinden satın alan kullanıcılara 43UN7100 model ve 75NANO99 modelinden satın alan kullanıcılara 55UN71006LB model LG UHD TV ücretsiz sunuluyor.

Kullanıcıların kampanyadan yararlanabilmeleri için satın aldıkları ürünün kurulumunu 1 ay içerisinde LG yetkili servisine yaptırmaları ve ardından www.lgkampanya.com adresindeki ilgili kampanya katılım formunu doldurmaları gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG’nin en gelişmiş LED TV’si olan NanoCell TV, görüntü performansıyla dikkat çekiyor. LG NanoCell TV’nin paneli üzerinde bulunan 1 nanometre ölçüsündeki nanopartiküller sayesinde donuk renkler filtrelenerek gerçek ve canlı renkler elde ediliyor. IPS ekranı sayesinde TV, hangi açıdan izlenirse izlensin, renkleri bozulma olmadan yüzde 100 doğrulukta gösterilmesini sağlıyor.

LG NanoCell TV modelleri fark yaratan özellikleri bünyesinde barındırıyor

Hareket sensörlü Sihirli Kumanda ile birlikte gelen LG NanoCell TV’lerde yapay zeka ile güçlendirilmiş Türkçe akıllı ses tanıma fonksiyonu da bulunuyor. Bu sayede sesli komutlarla görüntü ya da ses modunu değiştirmek, hava ve trafik durumu öğrenmek ya da film önerisi almak mümkün. TV’de yer alan Netflix, Apple TV, Amazon Prime, YouTube, Bein Connect, Vodafone TV ve BluTV gibi uygulamaların yanı sıra NanoCell TV’ler, Smart Share özelliği sayesinde Apple AirPlay 2 de dahil olmak üzere birçok bağlantıyı destekliyor.

İlginizi Çekebilir

Alanda son dönemde karşımıza çıkan en ilginç model