reklamı kapat

POPÜLER

lg wine smart

LG Wine Smart ile kapaklı telefon modası geri geliyor

Piyasada yeni nesil kapaklı cep telefonu bulmak neredeyse imkansız. Belki bu yönde eskisi kadar talep olmaması veya kullanıcıların kapaklı telefonları yeterince gösterişli bulmaması bunun en büyük sebebi. Ancak hiçbiri LG’yi kapaklı telefon çıkarma konusunda durdurabilmiş değil. İşte karşınızda kapaklı LG Wine Smart!

3,5 inç 320×480 çözünürlüklü ekrana sahip Wine Smart’ın alt kısmında klasik kapaklı telefonlardaki gibi numara ve tuş takımı yer alıyor. Ancak cihazın diğer özellikleri yabana atılacak gibi değil. 1,2 GHz dört çekirdekli işlemciyle gelen Wine Smart’ta 1 GB RAM, 4 GB dahili (microSD ile artırılabilir) hafıza, ve 8 megapiksel arka kamera bulunuyor. Wi-Fi, Bluetooth 4.0 ve LTE bağlantılarını destekleyen cihaz 1,700 mAH pile sahip. Android’in son sürümü KitKat işletim sistemiyle çalışan LG Wine Smart’ın satış fiyatı henüz belli değil.

lg wine smart
lg wine smart
lg wine smart

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“LG Wine Smart ile kapaklı telefon modası geri geliyor” için bir cevap

  1. Ilke Ertem dedi ki:

    Kapaklı telefonlar zaten başlıca Kore ve diğer uzak doğu ülkelerinde kullanılmaya devam ediyor. Batının “moda” tutkusundan uzak, belki de mecburi olarak “ayağımı yerden kessin yeter” anlayışıyla yok olmamışlar sanırım. Keşke kapağı fonksiyonel olarak da geliştirerek “akıllı-kapaklı” bir telefon piyasaya sürselermiş. Kanımca, moda takipçilerinden gelecek tepkilere göre batı ülkelerde piyasaya çıkmayabilir de 🙂