reklamı kapat

POPÜLER

LG yeni ürünleriyle multimedya deneyimini zenginleştiriyor

LG oyun monitöründen evde konser etkisi yaratacak hoparlörlerine kadar yeni IT ve medya ürünlerini tanıttı.

LG multimedya alanında kullanıcıların ilgisini çekebilecek ürünlerle geliyor. Üç farklı hoparlör tanıtan firma, adeta evde gece kulübü deneyimi yaşatıyor. LG LOUDR FH6, LG Mini Audio OM7560 ve LG FH2 LOUDR modelleri etkileyici bir müzik deneyimi vadediyor.


Bulunduğu mekanı eğlence merkezi haline getiren LOUDR FH6, estetik tasarımı, yüksek ses kalitesi ve müzik ritmine göre yanan ışık çizgileriyle partilerin odak noktası olmaya aday. Bluetooth bağlantısını destekleyen hoparlöre üç farklı cihaz bağlanabiliyor. Şarkı listesi oluşturma özelliğine sahip olan LOUDR FH6, üzerinde yer alan disk ve özel DJ efektleriyle eğlencenin yönetimini tamamen kullanıcıya bırakıyor. Hoparlörün Sound Sync ile uyumlu teknolojisi, sistemin LG TV’lere kablosuz bağlanmasını sağlıyor. Böylece evde karaoke partilerinin de önü açılıyor.


1000 W’lık güçlü ses çıkısı sunan Mini Audio OM7560 de benzer özelliklerle geliyor. Müziğin ritmine göre yanıp sönen ışıkların yanı sıra LOUDR FH6’da da olduğu gibi DJ efektleri, karaoke, Bluetooth desteği gibi özellikler sunuyor. Aynı zamanda hoparlörde çift USB desteği yer alıyor.


Tasarımıyla dikkat çeken üçüncü hoparlör ise FH2 LOUDR. 50 W’lık ses çıkışı sağlayan hoparlör, adeta bavul gibi çekip götürebileceğiniz bir tasarıma sahip. Yaklaşık 15 saatlik müzik deneyimi sunan hoparlör diğer modelerde olduğu gibi karaoke, Bluetooth desteği, otomatik müzik oynatma gibi özelliklerle donatılmış.


Lansmanda öne çıkan bir diğer ürün ise LG PH450UG projektör oldu. Hem dik hem de yatay olarak kullanılabilen projektör dilerseniz sinemayı salonunuza getiriyor; dilerseniz de masanızın üstünde bir çalışma alanı oluşturuyor. 2,5 saatlik kullanım sunan projektör 33 cm uzaklıktan 80 inçlik alana yayılan bir görüntü sunuyor. HD görüntü kalitesi sunan projektör, 450 lumen ile en yakın rakibinin dört katı parlaklık sağlıyor. Projektördeki içeriği HDMI kablo, MHL özelliği ya da USB bellek ile transfer etmek de mümkün.


Oyuncuları da unutmayan LG kavisli monitörü ile yüksek performans vadediyor. LG 34UC79G 21:9 UltraWide IPS Curved Display monitörü 144 Hz yenileme hızı sunuyor. Kavisli yapısıyla oyun deneyimini derinleştiren hoparlör 1 ms Motion Blur Reduction özelliğiyle hareket akışını da güçlendiriyor.