reklamı kapat

POPÜLER

LG XBOOM
LG XBOOM
LG XBOOM
LG XBOOM

LG’den kulüp havasını evlere taşıyan hoparlörler

Bang & Olufsen ve Meridian gibi ses şirketleriyle iş birliği gerçekleştiren LG, yeni hoparlörünü tanıtmaya hazırlanıyor. XBOOM AI ThinQ hoparlör ailesi altında tanıtılan WK9, WK7’nin devama niteliğinde bir model olarak karşımıza çıkıyor.

Google Asistan desteğiyle birlikte gelen hoparlör, ellerinizi kullanmadan hoparlörü kontrol etmeye imkan tanıyor. LG’nin Meridian ile iş birliği ile hayata geçirilen LG XBOOM AI ThinQ hoparlörlerde yüksek kaliteli ses, hassas vokal tanımı ve doğru bas sesleri sunuluyor. Bunun yanı sıra stüdyoda kaydedilen sesler de aslına uygun bir şekilde çoğaltılabiliyor.

LG XBOOM AI ThinQ hoparlörlerde ayrıca (WK7 ve model WK9 modelleri) kullanıcının yalnızca bir sesle işlerini halletmesine yardımcı olmak için Google Asistan özelliği bulunuyor. Google Asistan bağlantısı ile diğer uyumlu akıllı ev cihazlarını da kontrol edebiliyor. Şu an için yalnızca İngilizce olarak desteklenen Google Asistan’ın önümüzdeki dönemlerde Türkçeye de uyarlanması bekleniyor.

LG’nin kullanıcıların beğenisine sunduğu bir diğer hoparlör ise XBOOM mini (model CK99) ve all-in-one komponentleri (model OK99). Hoparlörler 1.800 Watt değerinden başlayan ve 5.000 Watt değerine kadar çıkan performansıyla dikkat çekiyor. Herkesin DJ olabilmesini sağlayan LG XBOOM, Karaoke tutkunlarına göz kırpıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG’nin yeni hoparlörleri için geri sayım başladı

Hoparlörlerin önümüzdeki günlerde gerçekleşecek IFA Fuarı’nda sergileneceğini belirtelim.

İlgili Video

Huawei P20 Pro’nun resmi tanıtım videosu