reklamı kapat

POPÜLER

Libratone’un AirPlay destekli hoparlörü renkleriyle hayran bırakıyor [Video]

Türkiye’de çok tanınmasa da adını yurt dışında satışa sunduğu kablosuz hoparlörle duyuran Libratone, yeni hoparlörü Loop’u duyurdu. AirPlay destekli Zipp modeliyle What Hi-Fi, The Verge, Wired ve Forbes tarafından yapılan incelemelerde yüksek puanlar alarak birçok rakibini geride bırakan Libratone, yeni hoparlörü Loop ile iddiasını sürdürmek istiyor.
Libratone Loop
Tasarım olarak Beoplay A9’un daha küçük halini andıran Loop, AirPlay desteği sayesinde iOS’li cihazlarla ve iTunes 11.1 yüklü Mac ve PC’lerle kablosuz bağlantı kurabiliyor. Hoparlör aynı zamanda, PlayDirect (Wi-Fi’a ihtiyaç yok) DLNA ve 3,5 mm kulaklık girişini de sizlere sunuyor. Frekans tepki aralığı 40-20.000 Hz olan hoparlörde dijital sinyal işleme, dijital amplifikatör ve FullRoom adı verilen bir özellik bulunuyor. Odayı tamamen doldurmaya imkan veren FullRoom ile 360 derece ses deneyimi yaşamak mümkün.
Libratone Loop
2,1 stereo sistemde 120 watt gücünde amfiye sahip hoparlörde bir adet 4 inç woofer, güçlü bas sesler için pasif radyatör ve iki adet 1 inçlik tweeter mevcut. İster masanız üzerinde isterseniz duvara monte ederek kullanabileceğiniz hoparlör, gri, siyah ve kırmızı renklerden üretilen yün kapaklarla da oldukça şık görünüyor. Şu an itibarıyla Libratone’un internet sitesinden sipariş verebileceğiniz hoparlörün satış fiyatı 499,95 dolar.

VİDEO

YORUMLAR