reklamı kapat

POPÜLER

Bowers&Wilkins

Tasarım tutkunlarına Bowers & Wilkins imzalı AirPlay 2 destekli hoparlörler

Ses performansına önem veren müzik tutkunları Bowers & Wilkins markasını yakından tanır. LOG ekibi olarak bizim de ilgimizi çeken ürünlere imza atan Bowers & Wilkins, yeni kablosuz hoparlörlerini görücüye çıkardı. Birbirleriyle kablosuz olarak senkronize edilebilen 5 farklı model Sonos’un hoparlörlerini hedef alıyor.

Advertisement

Yeni Formation Suite adı verilen hoparlörler kablosuz akış yoluyla yüksek kaliteli 6kHz / 24-bit sesi destekliyor. Bowers & Wilkins, hoparlörlerin kolay kurulum için basit bir kullanıcı arayüzü içerdiğini belirtiyor. Bir adet soundbar, çift kitap rafı hoparlörü, subwoofer, köşeler için kama şeklindeki bir hoparlör karşımıza çıkıyor. Son olarak, kadrodaki en uygun fiyatlı ürünün analog-dijital / dijital AirPlay 2’yi destekleyen ses dönüştürücüsü olduğunu söyleyelim.

Şirket, hem beklenen ses performansı hem de böyle bir kalitenin sıklıkla talep ettiği fiyat söz konusu olduğunda, yüksek kaliteli ses dünyasına yabancı değil. Bu nedenle, tüm Formation Suite programlarının hepsini eklediğinizde yaklaşık 8.000 dolar tutarında olması pek de şaşırtıcı değil. Çoğu tüketici için, Sonos çok daha anlamlı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bowers & Wilkins hoparlörlerin satış fiyatları ne kadar?

Formation Audio adı verilen hoparlörün fiyatı 699 dolar iken, ailenin en pahalı üyesi Formation Duo’nun fiyatı ise 3.999 dolar. Hoparlörlerin Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz belli değil.

İlginizi çekebilir

Bang & Olufsen imzalı televizyon