reklamı kapat

POPÜLER

Logitech imzalı Android TV’lere özel oyun kumandası

PC oyuncularının aşina olduğu üzere bilgisayarda konsol deneyimi sunan en iyi oyun kumandalarından biri şüphesiz Logitech Wireless Gamepad F710. Gerek dayanıklı ve ergonomik yapısı gerek tuş dizilimiyle neredeyse PS ve Xbox oyun kumandaları kadar kaliteli olan F710’ü Android TV’lerde de kullanmak mümkün.

Akıllı televizyonların gelişmesiyle birlikte, bu cihazları yalnızca TV seyretmekten de öte klavye, fare gibi farklı cihazlar bağlayarak neredeyse bilgisayar gibi kullanabiliyoruz. Oyun kumandası da onlardan biri. Android işletim sistemine sahip televizyonlarla uyumlu olan Logitech’in meşhur F710 oyun kumandası ise belki de bunlardan en ideali.

Çift titreşimli geribildirim özelliği ve kablosuz özelliğiyle kullanıcılara özgürlük sunan F710, Android TV’lerin içeriğinde yer alan tüm oyunları konsol deneyimiyle oynamaya imkan tanıyor. Big Picture ile eşleştirdikten sonra Steam oyunlarını F710 ile oynamak da mümkün. Uzaktan kumanda görevi de gören F710, TV’deki menüler ve uygulamaları yönetmeyi ve yönlendirmeyi mümkün kılıyor.

F710, kutusundan çıkan USB yoluyla ekstra bir kurulum yapmadan doğrudan Android TV’lere bağlanabiliyor. Birçok Android TV ile uyumlu olsa da tüm marka ve modellerle uyumlu değil. Dolayısıyla bu uyumluluğun olup olmadığını önceden kontrol etmelisiniz. Logitech Wireless Gamepad F710 oyun kumandasının satış fiyatı 119 TL.