reklamı kapat

POPÜLER

Logitech Pro X Lightspeed kablosuz kulaklık

Logitech Pro X Lightspeed kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte fiyatı

2019’da güncellenen Logitech Pro X kablosuz kulaklık, 2020’de kablosuz hale geldi. Kısa süre önce oyunculara özel Logitech Pro X Lightspeed tanıtıldı.

Logitech Pro X Lightspeed kablosuz kulaklık, genel olarak sevilen çizgisini bozmadan karşımıza yer alıyor. Direkt olarak oyunculara ve oyunlara özel olarak hazırlanan model, metal gövdesiyle oldukça sağlam bir seçenek konumunda ve görebileceğiniz üzere kafa üstü formunda. Kulakları tamamen kapatarak iyi bir pasif yalıtım getiren Pro X Lightspeed, sevindirici şekilde USB-C portu üzerinden rahatlıkla şarj edilebiliyor. Şu an pazarda USB-C üzerinde şarj sunan başka bir kablosuz oyuncu kulaklığı yok deniyor. 20 saatin üzerinde pil ömrü bulunan ve kablosuz aktarımı 2.4 GHz USB Type-A verici üzerinden kuran kulaklık, aktarıldığı kadarıyla 13 metre içerisinde gecikmesiz ses verebiliyor. Çıkarılabilir bir Blue VO!CE yazılımına sahip mikrofon ile gelen ve mikrofonu kapatmak için fiziksel bir buton taşıyan model, aynı zamanda ses ayarı için de bir tekerlek barındırıyor. Bu da hassas kontrolü oldukça kolaylaştırıyor. Fiziksel bir güç butonu da taşıyan Pro X Lightspeed kablosuz kulaklık, 50mm PRO-G sürücüleri ile güçlü bir ses performansı getiriyor. DTS Headphone:X 2.0 destekli ürün Logitech’e göre sadece PC ile çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech Pro X Lightspeed kablosuz kulaklık

Üst seviyede kulaklığın açıklanan yurt dışı fiyatı 199 dolar seviyesinde yer alıyor. Modelin birebir aynı sayılan kablolu versiyonu ise 129 dolara satılıyor. Bu yeni kulaklığın yakında Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz. Ancak bunun için bir tarih bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir

Ev işlerine yardımcı ilginç robot