reklamı kapat

POPÜLER

Logitech yeni oyuncaklarını tanıttı

Televizyon, DVR, DVD oynatıcı ve A/V alıcısı gibi farklı eğlence cihazlarını tek bir noktadan yönetilmesini sağlayan Harmony 600 ve Harmony 650 modellerinin yanı sıra klipsli ve hafif tasarımıyla kullanım kolaylığı sağlayan ve dizüstü bilgisayarınızı nereye götürürseniz götürün sevdiğiniz müzik ve filmleri yüksek ses kalitesiyle dinleme olanağı sağlayan Laptop Speaker Z205’yi tanıtan Logitech, yeni ürünleriyle bir hayli iddialı.

logitech-cebit-3KARMAŞAYA SON
Evlerdeki uzaktan kumanda karmaşasına son veren ve eğlenceyi herkes için daha keyifli ve basit hale getiren Harmony 600 ve Harmony 650, tasarımları ile de şık bir görüntü sunuyorlar. Siyah beyaz arkadan aydınlatmalı ekranının üzerinde kullandığınız cihazlar için güç ve ses ayarı gibi ihtiyacınız olan komutları görebilmenize olanak tanıyan Harmony 600 ve favori kanallarınızın simgelerinin yanı sıra kullandığınız cihazlar için ihtiyacınız olan komutları da sunan renkli bir ekrana sahip Harmony 650, evlerin yeni neşesi olacak. TV izlerken sevdiğiniz kanalların simgelerini ekranda görebilmenizi ve böylece kanal adını girmeniz veya kanalın numarasını hatırlamanız gereğini ortadan kaldıran cihazların kurulumu ve kullanımı da oldukça kolay. Kumandanızı bilgisayara bağladıktan sonra www.logitech.com/MyHarmony adresine girerek yazılımı bilgisayarınıza indirebilir ve eğlence cihazlarınızın üretim ile model numarasını girdikten sonra koltuğunuza yerleşebilirsiniz.  5.000’in üzerinde markanın 250.000 ev eğlence cihazını destekleyen Harmony 600’ün Avrupa satış fiyatı 148, Harmony 650’nin ise 198 TL karşılığı euro.
logitech-cebit-2HER YERDE KALİTELİ MÜZİK

Müziğini beraberinde taşımak isteyen mobil kullanıcıları da düşünen Logitech, Laptop Speaker Z205 ile yüksek ses kalitesini çantaya sığdırıyor. Yaklaşık 35 mm kalınlığında ve 63.5 mm uzunluğunda olan Laptop Speaker Z205, iki adet yüksek performanslı hoparlör ünitesine, bir adet yerleşik amplifikatöre ve akustik ayarlı kasaya sahip. Böylece müzik dinlerken veya görüntülü sohbet yaparken zengin ses kalitesi sağlayan ürünün Türkiye fiyatı ise 111 TL.
logitech-cebit-1