reklamı kapat

POPÜLER

Logitech Harmony Link, akıllı telefon ve tabletleri uzaktan kumandaya dönüştürüyor

Evdeki gereksiz kumanda kalabalığından kurtulmak için satın aldığınız veya satın almayı planladığınız evrensel kumandanın da ayrı bir kalabalık yaratacağını düşünüyorsanız Logitech‘in yeni ürünü Harmony Link‘i çok seveceksiniz. Bir çay tabağı büyüklüğünde olan Link’i kulanmak için tek ihtiyacınız evde bir kablosuz ağa sahip olmak ve iOS’li veya Android’li cihazınıza kuracağınız ücretsiz Logitech Harmony Link uygulaması.
Logitech Harmony Link
Kızılötesi sinyallerle çalışan Harmony Link; iPhone, iPad, iPod touch ve Android işletim sistemine sahip tüm tablet ve akıllı telefonlarla uyumlu bir uygulamaya sahip. Uygulamanın Link’e bağlanması için kablosuz internet bağlantısına ihtiyaç duyuluyor. Bu da kullanacağınız cihazın Wi-Fi bağlantısının devamlı aktif olması gerektiği anlamına geliyor. Link ile 8 farklı cihazı akıllı telefon veya tabletinizle kontrol edebiliyorsunuz.
Logitech Harmony Link
Link’in ücretsiz uygulaması sıradan kumanda kullanımından farklı özellikler de sunuyor. Tuşlara basmak yerine kaydırma veya çimdik hareketlerini kullanabiliyorsunuz. Şu an için Amerikalı tüketicilerin ön siparişine açık olan Link, 99,99 dolar fiyata sahip ve ekim ayında piyasada olacak.