reklamı kapat

POPÜLER

Logitech Harmony Keyboard

Logitech Harmony Keyboard ile akıllı cihazları kontrol etmek mümkün [Video]

Logitech, medya oynatıcılar ve konsollar için geliştirdiği Harmony Smart Keyboard isimli ürünü bu ay satışa sunuyor. İnternet özelliğine sahip televizyonlarda internet sitelerinde gezinmeyi, arama yapabilmeyi ve sayfalarda gezinmeyi kısacası arayüz ve yazma deneyimini çok daha kolay bir hale getiren Harmony Smart Keyboard, Apple TV, Roku ve Xbox One, PC ve Mac gibi cihazlarla uyumlu.

Toplam 8 farklı cihazı kablosuz olarak kontrol etmeye imkan sağlayan Harmony Smart Keyboard, oynat/duraklat ve navigasyon tuşlarını bünyesinde barındırıyor. Beraberinde gelen Harmony Hub isimli kontrol aksesuarı, akıllı cihazlardan ve klavyeden gelen komutları birçok markanın teknolojik cihazlarına kontrol için aktarma yeteneğine sahip. Dolap içinde dahi çalışabilen Harmony Hub, iOS ve Android platformları için sunulan Harmony uygulamasına da destek veriyor. Wi-Fi ve Bluetooth  bağlantılı Logitech Harmony Keyboard, mini IR Blaster, iki adet USB micro alıcı ve USB uzatma (USB extender) ile birlikte 150 dolar fiyatla satışta.
VİDEO

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Logitech Harmony Keyboard ile akıllı cihazları kontrol etmek mümkün [Video]” için bir cevap

  1. mcedemir dedi ki:

    Oohoo,size yenimi geldi bu teknolojik ürün,ben bi kenara attım bile,telefonun tv kendi özel programı ondan daha fonksiyonel ve ondan küçük,cebe sığıyor yani öbürü çekmecede duruyor…artık bir marka kendi adında ürettiği tüm cihazlara iletişim software lerinide koyuyor,örnek lg alınca buzdolabına varasıya kontrol ediyorsunuz.