reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Series 3

LTE destekli Apple Watch’un yeni reklamları yayında [İzle]

04 Aralık 2017

Apple, Apple Watch’un satışlarını artırmaya yönelik noel öncesinde dört yeni video paylaştı. Eylül ayında tanıtılan Watch Series 3’teki yeteneklere odaklanan reklamlar snownboard, futbol ve yüzme gibi işlere yoğunlaşıyor.

Her bir videoda akıllı saatin özellikleri sergileniyor. Futbol ve snowboard reklamlarında konuşma ve yazılı mesajlaşma özellikleri hedef alınıyor. Apple Music ve yüzde odaklı egzersiz uygulaması da reklamlarda öne çıkarılan uygulamalar arasında yer alıyor. 15 saniye uzunluğundaki reklamların şirketin Instagram gibi sitelerde medya reklamları için kullandığı reklamlarla aynı uzunlukta olduğunu söyleyelim. Giyilebilir cihaz pazarında önemli bir başarı elde eden Apple, yeni akıllı saatiyle de dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştı. akıllı saatin özelliklerini kısaca hatırlatalım.

Apple Watch Series 3 ne gibi yeniliklerle geliyor?

Yeni Apple Watch, çift çekirdekli işlemcisiyle önceki modellerden yüzde 70 daha hızlı. Yaklaşık 18 saatlik pil ömrü olan bu akıllı saatin en dikkat çekici özelliği LTE desteği oluyor. Daha önce de pek çok LTE destekli giyilebilir cihazla karşılaştık. Fakat akıllı saatin iPhone ile birlikte çalışıyor olması onu daha pratik bir hale getiriyor. Bu özelliği kullanabilmek için başka bir numara veya yeni bir SIM kart almak gerekmiyor. Saat, iPhone’da yer alan hattı kullanmaya devam ediyor. Ancak telefonu her an yanımızda tutma zorunluluğunu kaldırıyor. iPhone’unuz olmadan akıllı saat ile arama yapmak ve mesaj atmak mümkün oluyor. LTE destekli Apple Watch Series 3’e buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR