reklamı kapat

POPÜLER

Luc Besson imzalı bilim kurgu filmi Valerian’dan son fragman [Video]

Yaz aylarında vizyona girecek olan Valerian and the City of a Thousand Planets filminin son fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Türkçe ismi Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu olan bu yapım temelde Fransızca bir çizgi romana serisi olan Valérian and Laureline‘e dayanıyor. Bu başarılı hikaye The Fifth Element, Léon: The Professional, Lucy ve Taken gibi başarılı yapımlarla tanıdığımız Luc Besson tarafından beyaz perdeye uyarlanıyor. Asıl kahramanlarımıza ise Dane DeHaan ve Cara Delevingne hayat veriyor. Onlara Clive Owen, Rihanna, Kris Wu, John Goodman ile Ethan Hawke gibi ünlü isimlerden oluşan bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Bilim kurgu sevenlerin ilgisini çeken bu yapımda Valerian ve Laureline uzaydaki belli bölgelerin düzenini sağlamakla uğraşıyor. Bin Gezegen İmparatorluğu olarak anılan Alpha onların yardımına ihtiyaç duyuyor. Galaksinin her köşesinden ırkın bir araya geldiği, bilgi ve zekalarını paylaştığı bu şehir yüzyıllardır barış içinde yaşıyor. Gelişime büyük katkı sağlıyor. Her şey alışılmış düzeninde ilerlerken büyük bir tehlike ortaya çıkıyor. Kahramanlarımız Valerian ve Laureline’in bu şehri koruyabilmek için var gücüyle mücadele vermesi gerekiyor.

Kısaca Valerian ismiyle anılan bu film 27 Temmuz‘dan itibaren izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan son fragmanı ise haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

YORUMLAR