reklamı kapat

POPÜLER

Luc Besson’ın beyaz perdeye taşıdığı Valerian’dan yeni fragman paylaşıldı [Video]

Başarılı yönetmen Luc Besson yeni bir bilim kurgu filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Tam ismi Valerian and the City of a Thousand Planets olan yapımdan heyecan uyandıran yeni bir fragman yayınlandı.

Luc Besson denince aklımıza The Fifth Element, Léon: The Professional, Lucy ve Taken gibi başarılı yapımlar geliyor. Her filmiyle adından söz ettirmeyi başaran yönetmen şimdi de Valerian and the City of a Thousand Planets’i beyaz perdeye uyarlıyor. Valérian and Laureline isimli çizgi roman serisine dayanan bu yapımın senaryosunu kendi kaleme alıyor. Başrollerde ise Dane DeHaan ve Cara Delevingne‘i görüyoruz. Onlara Clive Owen, Rihanna, Kris Wu, John Goodman ile Ethan Hawke gibi ünlü isimler eşlik ediyor.

Bu yapımda Valerian ve Laureline‘in yanı sıra Bin Gezegen İmparatorluğu olarak anılan Alpha‘nın hikayesine şahit oluyoruz. Kahramanlarımız uzaydaki düzeni sağlamakla yükümlüyken, Alpha için hayati önemi olan bir göreve atanıyor. Galaksinin her köşesinden ırkın bir araya geldiği, bilgi ve zekalarını paylaştığı bu şehir yüzyıllardır barış içinde yaşıyor. Ancak başlangıçta kimsenin fark etmediği bir düşman tüm bu çalışmaları tehlikeye atmaya hazırlanıyor. Valerian ve Laureline’in buna engel olmak için var gücüyle mücadele vermesi gerekiyor.

İsmi Türkçe’ye Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu şeklinde çevrilen film 27 Temmuz‘da vizyona girecek. Paylaşılan yeni fragmanı haberimizin başında bulabilirsiniz.