reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Lüks seven kampçılara eğlenceli ve ferah bir çadır: Roomoon

The Hanging Tent Company adlı çadır üretici firma, son yıllarda giderek yaygınlaşan lüks kampçılığın tutkunları için yeni bir çadır piyasaya sürüyor. Roomoon adı verilen küre biçimli çadırlar, portatif, sade ve konforlu. İstediğiniz özelliklere göre modifiye edilebilen çadırların en eğlenceli yönüyse ağaca asılarak dev bir salıncak gibi kullanılması.

roomoon2
Rufus Martin’in tasarladığı Roomoon’ların her biri elde üretiliyor ve malzeme olarak hafif ancak dayanıklı kanvas kullanılıyor. Çadırların asılarak kullanılması çevrenizdeki doğayı her yönden gözleyebilmenize, dairesel pencereler içeri bol hava ve ışık girmesine imkan veriyor.

Gövdesi paslanmaz çelikten yapılan çadır katlanarak kapanıyor, yani taşımak için sökmenize gerek kalmıyor. Ayrıca her çadırın içinde çamdan yapılmış zarif ve hafif bir zemin yer alıyor. Çadırı asmak içinse makaralı kaldıraçlardan faydalanmanız gerekiyor. Fiyatı 3.500 sterlinden başlayan çadıra dilerseniz yastık, halı, minder ve entegre LED ışık gibi seçenekleri de dahil edebiliyorsunuz.