reklamı kapat

POPÜLER

Rahatına düşkünlere özel lüks çadır

Doğayla iç içe bir tatil planı kuruyor ama fazla samimi olmak istemiyorsanız sırt çantasına çadırınızı yükleyip yollara dökülmek size göre olmayabilir. Ancak işin lüks boyutu bambaşka ve çadırla tatili bile sevdirecek cinsten.

Autonomous Tent Company‘nin lüks çadırları öyle bir saatte değil ancak birkaç günde kurabileceğiniz lüks konaklama alanları. Oldukça geniş ve etkileyici bir görünüme sahip olan çadırlar birden fazla boyutta geliyor. Cocoon görsellerde de mevcut olan standart boyutlu çadırken bir de iki yatak odalı ve avcı kulübesi olarak kullanılabilecek Tipi modeli bulunuyor.

Bireyselden ziyade daha çok ticari amaçlarla kullanılabilecek çadırlardan Cocoon modeli Treebones Resort’un Big Sur kıyısını gören tarafına kurulmuş durumda. Her ne kadar sabit yapılar gibi görünse de bunlar bir iki günde kurulup yine aynı sürede kaldırılabilecek yapılar. Kullanıcıların bir evde ihtiyaç duyabileceği neredeyse her şeyi barındıran bu lüks çadırlar 46-65 metrekare arası bir alan sunuyor. Tabii gerçek çadırlarla yapılan tatille aynı hissiyatı verir mi bilemiyoruz ancak rahatına düşkünler için mükemmel bir tatil alternatifi olacağı kesin. Tabii bu lüks ucuza mal olmuyor. Kendinize bireysel olarak böyle bir yarı sabit çadır satın almak istiyorsanız 100 bin doları da gözden çıkarmış olmanız gerekiyor.