reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser HD630VB incelemesi

Eğer basları seven biriyseniz ekolayzır ayarlarından her seferinde bas ayarlaması yapmak sıkıcı olabiliyor. Sennheiser HD 630VB anlık ve kolay bir şekilde ekstra bas sağlayarak fark yaratmayı başarıyor.

Herkesin kendine has bir müzik zevki vardır. Bir arkadaşınızın dinlediği müziği siz sevmeyebilirsiniz. Aynı şey sizin arkadaşlarınız için de geçerlidir. Seveceğini umarak birine şarkı dinlettiğinizde beğenmediğini söylemesi size garip gelebilir fakat her zaman dendiği gibi “zevkler ve renkler tartışılmaz”. Bazı insanlar müziklerde tizleri ön planda duymak ister. Tizleri kaliteli ve temiz olarak duymak önceliklidir bu müzik severler için. Bazıları ise dengeli bir ses duymaya önem verir. Bu müzik tutkunları parçalardaki bas ve tizi birbirlerini bastırmayacak şekilde dengeli duymak ister.

Son grup ise bu incelemeye konu olan kulaklığın hedeflediği kitle, yani bas ağırlıklı müzikleri sevenler. Bu gruba giren dinleyiciler ise R&B vb. tarzda basın yoğun olduğu müzik türlerini dinliyor ve basın iyi şekilde alınabileceği kulaklık ve hoparlörleri tercih ediyor. Sennheiser’ın bu kulaklığı, bas seviyesinin anlık bir şekilde ve hızlıca ayarlanabilmesini mümkün kılarak rakiplerinin bir adım ötesine geçiyor.