reklamı kapat

POPÜLER

Peugeot 3008

Makyaj etkileri beklendiği gibi; yenilenen Peugeot 3008 sızdı

Uzun süredir makyaj operasyonuna alınması beklenilen Peugeot 3008, ortaya çıkan sızıntı görselleriyle 2021 modelinde beklentileri karşılayacak gibi görünüyor.

Geride bıraktığımız gün doğrudan marka içerisinden gelen açıklamalar üzerinden Peugeot’nun bugün elde ettiği başarının mimarlarından olan 5008‘i değerlendirmeye başlamıştık. Fransız üreticinin daha çok kullanışlılık felsefesi üzerine şekillendirerek yenileyeceği amiral gemisi, 3008 ile birlikte markanın yenilenen yüzünün ilk temsilcisi rolünü sürdürüyor. Bugün ise sızıntı görselleri üzerinden ailenin ikinci ve sınıfında liderliği eden ismi dış basının gündeminde karşımıza çıkıyor. 508, 208 ve 2008 gibi modellerin ardından artık belli bir makyaj operasyonu geçirmesini beklediğimiz Peugeot 3008, beklenen o makyajdaki değişimleri çok net gösteren fotoğraflarıyla karşımıza çıkıyor. Forum-Peugeot kaynaklı olarak sızdırılan görüntüler, ailenin diğer yeni modellerinde gördüğümüz ışıklandırma ve ızgara tasarımının bizleri beklediğini ortaya koyuyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Peugeot 3008 yerinde dokunuşlarla yola devam etmeye hazırlanıyor

İçerisinde kokpit detaylarının dahi bulunduğu sızıntılarda, markanın odaklandığı yeni karakteristik parçaları net bir şekilde görmek mümkün. LED gündüz farlarının tampona kadar uzandığı şemada, ön bölümdeki yapının daha çizgisel bi forma büründüğünü görebiliyoruz. Ayrıca, aracın yanlarına havayı yönlendiren çizgiler de aerodinamik iyileşmenin belirsini olarak nitelendirilebilir. Değişiklikler arkada daha az fark oranda. Krom parçaların nispeten biraz daha artırıldığı ve stoplarda da ufak güncellemeler yapıldığı, kaynaklarda öne çıkarılanlar arasında. Kokpit bölümde ise kullanıcıları daha büyük bir ekrana sahip yeni bir bilgi-eğlence sistemi bekliyor olacak. 3008’in motor bölümünde ise herhangi bir değişiklik yapılması şu aşamada beklenmiyor. Araçla ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlgili video

Devrimsel özellikleriyle yeni 2008 ile tanışın