reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Marshall

Marshall, iki yeni şık Bluetooth hoparlör modeli tanıttı

Ses teknolojileri her zaman dikkat çeken firmalardan Marshall, bugün ürün gamına iki yeni şık ve kompakt Bluetooth hoparlör modeli ekledi.

Advertisement

Bir ürünün markasını görmeden, sadece uzaktan bakarak Marshall markasından çıktığını anlayabiliyorsunuz. Kendisine has tasarım çizgisini yıllardır koruyan ve bu konuda birçok kişiyi sıkmayan firma, bugün ürün gamını The Willen ve The Emberton II ile genişletti. Burada ilk dikkat çeken The Willen oldu çünkü bu model firmanın ilk “ultra kompakt” Bluetooth hoparlörü oldu. Yukarıda gördüğünüz iki farklı renkte hazırlanan ürün, ufak bir çanta içerisinde dahi her zaman taşınabilecek bir seçenek konumunda ve çoklu kullanıma da izin veriyor. Suya ve toza karşı dayanıklı olan ürün, firmanın açıklamasına göre boyundan büyük ses veriyor. Tek şarjla 15 saatten fazla ses sunan ürün, 3 saat içerisinde tamamen doldurulabilir. Yerleşik mikrofonları ile telefon görüşmeleri için de kullanılabilen The Willen, iki adet 2 inç 10W sürücü ve iki adet pasif radyatör üzerine kuruluyor.

The Emberton II ise biraz daha büyük olmasına rağmen yine de taşınabilir bir seçenek konumunda. İki farklı renkte gelen dikdörtgen gövdeli Bluetooth hoparlör, 30 saatten fazla pil ömrü getiriyor ve su ile toza karşı dayanıklı. Model iki adet 2 inç 10W sürücü ve iki adet pasif radyatör üzerine kuruluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marshall, imzalı yeni Bluetooth hoparlör modellerinden The Willen için 99 euro, The Emberton II içinse 169 euro fiyatların gözden çıkarılması gerekiyor. Elbette ucuz olmayan ürünler, ileride Türkiye’de de resmi olarak elde edilebilir hale gelebilir.

Marshall ürünleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle