reklamı kapat

POPÜLER

Mcdodo

Mcdodo 2022’de popüler olacak mobil aksesuarları açıkladı

Mobil aksesuar pazarı geçtiğimiz yıla göre yüzde 50 büyüyerek 25 milyonluk satışa ulaştı. Bu yılın en çok tercih edilen mobil aksesuarları MagSafe destekli şarj standları ve dijital göstergeli LED şarj kabloları oldu.

Türkiye’de de bir süredir faaliyet gösteren aksesuar üreticisi Mcdodo konu hakkında açıklamada bulundu.

Mcdodo Türkiye Genel Müdürü Mehmet Uçurum, ”Bu durum pazarı bir önceki yıla göre neredeyse yüzde 50 oranında büyüttü. Ekonomide yaşanan tüm olumsuz gelişmelere rağmen; tüketicinin ihtiyaçları ve eğilimlerinin yanı sıra teknolojik aletlerin artık hayatımızda vazgeçilmez bir noktaya gelmiş olması, pazarın 2022 yılında da büyümeye devam etmesine neden olacak” dedi.
Amaçlarının kaliteli ürünleri, ulaşılabilir fiyatlarla sunmak olduğunu söyleyen Uçurum, mobil aksesuarda 2022’in öne çıkacak trendleri de açıkladı. MagSafe destekli aksesuarlara olan ilginin önümüzdeki yıl daha da artacağını inanan Mcdodo, 30 dakikada yüzde 50 dolum yapabilen ”GaN” teknolojili adaptörlerin de 2022’de popüler olacağını söyledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyuncular dayanıklı kablolar talep ediyor

Oyuncuların dayanıklı kablolar talep ettiklerini belirten Mcdodo, yüksek kaliteyle üretilen ışıklı şarj ve data kablolarının akıllı cihazları ısınmaya karşı koruduğunu söylüyor. Yüzde 40 daha hızlı şarj için 2.4A’yı destekleyen kabloların dayanıklılığı için örgülü yumuşak naylon materyaller kullanılıyor. Şarj olduğunda otomatik bağlantı kesme gibi güvenli şarj özelliği bulunan ürünler, mobil oyun meraklıları için avantaj sağlıyor.

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi