reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi A2

Merak edilen “Xiaomi Mi A2” ile çekilmiş ilk fotoğraf yayımlandı

Xiaomi‘nin Android One temelli akıllı telefonu Mi A1‘in yerini alacak Mi A2, çok yakında geliyor. Bugün telefonla çekilmiş ilk kamera örneği de karşımızda bulunuyor.

Birçok resmi kanalda kayıt altına alınan Xiaomi Mi A2, oldukça merak edilen telefonlar arasında yer alıyor. Özellikler Android One altyapısıyla dikkat çeken telefon, direkt olarak Mi 6X‘in üzerine kuruluyor. Telefon ile çekilen ilk fotoğraf ise kamera konusunda çok büyük beklentiye girilmemesi gerektiğini gösteriyor. Doğal renkler vermesine ve gölge ile parlak alanlar arasında güzel bir denge kurmasına rağmen telefon, detayları koruyamamış gibi görünüyor. Nispeten aydınlık çekim koşullarına rağmen ciddi oranda kumlama oluşturan telefon, yine de fiyatına oranlandığı zaman çok üzmeyecek izlenimi yaratıyor. Dediğimiz gibi sadece beklentinin çok yükseltilmemesi gerekiyor. Teknik olarak Snapdragon 660 işlemci ve 4 GB RAM ile gelen telefonun, “siyah, mavi ve altın” olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunuyor. 5,99 inç 2160×1080 piksel ekran üzerine kurulan Mi A2, arkasında ilk örneğin çıktığı 12 + 20 megapiksel çiftli kamera sistemi barındırıyor. Telefonun önünde ise 20 megapiksel bir kamera bizleri karşılıyor. Cihazın 3.010 mAh pil ile karşımıza çıkacağı de gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi A2

Xiaomi Mi A2’nin satış fiyatı da belli olmuş durumda

Daha önce duyduğumuz kadarıyla telefon 32 GB depolama için 290 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Modelin 64 GB’lık versiyonu 330 dolar, 128 GB’lık versiyonu ise 370 dolardan raflardaki yerini alacak.

İlgili Video

En ilginç akıllı telefon kılıfı