reklamı kapat

POPÜLER

LG G7
LG G7

Merakla beklenen LG G7’nin satış tarihi ve fiyatı ortaya çıktı

LG’nin yeni amiral gemisi telefonu G7’nin çıkış tarihi ve özellikleri ortaya çıktı. LG’ye yakın kaynakların aktardıkları bilgilere göre LG G7, nisan ayının sonunda gerçekleşecek etkinlikte görücüye çıkacak.

Dedikoduların gerçeğe dönüşmesi durumunda telefonda Snapdragon 845 işlemcisi ve 6 GB RAM yer alacak. G7 modelinde 64 GB dahili hafızanın, G7+’ta ise 128 GB dahili hafızanın kullanılacağı belirtiliyor. Telefonun arka tarafında 16 megapiksel çözünürlüklü çift kameranın bulunacağı ifade ediliyor. Geliştirilmiş kamera desteği sayesinde telefonun düşük ışıkta bir önceki modelden daha başarılı olacağı belirtiliyor.Galaxy S9’da olduğu gibi LG G7’de de 3.000 mAh kapasiteli pilin yer alacağı konuşuluyor. Telefonda 3.120 x 1.440 piksel çözünürlüklü 6 inç ekranla gelmesi bekleniyor. iPhone X’dan izler taşımasını beklediğimiz telefonun fiyatıyla ilgili dedikodular da konuşulmaya başlamış durumda. LG’ye yakın kaynaklar telefonun yurt dışında 850-950 dolar fiyat aralığında olacağı söyleniyor.

LG’nin merakla beklenen bir diğer telefonu V40 da yolda

LG’nin bu yıl G7 haricinde V40 modelini de bu yıl tanıtacağı konuşuluyor. Şirketin V40 modelini kasım ayında tanıtması bekleniyor. Henüz özellikleriyle ilgili bilgi sahibi olmadığımız telefonla ilgili detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız, takipte kalın.