reklamı kapat

POPÜLER

LG G7

Merakla beklenen LG G7’nin taslak tasarımı ortaya çıktı

Samsung’un ve Huawei’nin yeni amiral gemisi telefonlarını tanıtmasının ardından artık gözler LG’ye çevrildi. LG’nin merakla beklenen yeni telefonu G7’nin taslak tasarımları ortaya çıktı. Popüler sızıntı kaynaklarından Mr. Phone ve OnLeaks tarafından paylaşılan görsellere bakıldığında telefonun tasarımı hakkında bilgi sahibi oluyoruz.

Piyasadaki telefonlarda görmeye alışık olduğumuz çentikli tasarımın LG G7’de de yer aldığını görüyoruz. Dedikoduların gerçeğe dönüşmesi durumunda telefonda Snapdragon 845 işlemcisi ve 6 GB RAM yer alacak. G7 modelinde 64 GB dahili hafızanın, G7+’ta ise 128 GB dahili hafızanın kullanılacağı belirtiliyor. Telefonun arka tarafında 16 megapiksel çözünürlüklü çift kameranın bulunacağı ifade ediliyor. Geliştirilmiş kamera desteği sayesinde telefonun düşük ışıkta bir önceki modelden daha başarılı olacağı belirtiliyor.Galaxy S9’da olduğu gibi LG G7’de de 3.000 mAh kapasiteli pilin yer alacağı konuşuluyor. Telefonda 3.120 x 1.440 piksel çözünürlüklü 6 inç ekranla gelmesi bekleniyor. iPhone X’dan izler taşımasını beklediğimiz telefonun fiyatıyla ilgili dedikodular da konuşulmaya başlamış durumda. LG’ye yakın kaynaklar telefonun yurt dışında 850-950 dolar fiyat aralığında olacağı söyleniyor. LG G7’nin mayıs ayında satışa sunulması bekleniyor.

LG’nin bir diğer amiral gemisi telefonu V40 da yolda

LG’nin bu yıl G7 haricinde V40 modelini de bu yıl tanıtacağı konuşuluyor. Şirketin V40 modelini kasım ayında tanıtması bekleniyor. Henüz özellikleriyle ilgili bilgi sahibi olmadığımız telefonla ilgili detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız, takipte kalın.