reklamı kapat

POPÜLER

LG G7

Sabırsızlıkla beklenen LG G7’nin çıkış tarihiyle ilgili son iddia

LG’nin yeni amiral gemisi telefonu LG G7’nin piyasaya çıkış tarihiyle ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.  LG’ye yakın kaynakların aktardıkları bilgilere göre merakla beklenen LG G7, nisan ayında satışa sunulacak.

Daha önceden önümüzdeki ayın sonunda Barselona’da düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılacağı iddia edilen LG G7’nin mart ayının ortasında görücüye çıkacağı belirtiliyor. 20 Nisan’da satışa sunulacağı iddia edilen LG G7’nin pazara yeni bir soluk getirmesi bekleniyor. Telefonun LG G7 ismiyle karşımıza çıkması beklense de farklı bir isimle satışa sunulma ihtimali de bulunuyor.

LG G7’de Qualcomm’un en yeni işlemcisi Snapdragon 845‘in yer alacağı konuşuluyor. 10 nm LPP FinFET üretim süreciyle üretilen Snapdragon 845, Kryo 385 CPU ve Adreno 630 GPU çekirdekleri üzerine kurulmuş durumda. Selefine kıyasla 25 daha yüksek performans sergileyen işlemci güç tüketimini de yüzde 10 civarında azaltıyor. Snapdragon 845’in Quick Charge 4+ ile hızlı şarj konusunda fark yarattığını söyleyelim. LG V30 modelinde olduğu gibi OLED ekranın yer alacağı belirtilen telefonda ince ekran çerçeveleriyle karşımıza çıkması bekleniyor.

LG G7, çift kamera ve yüz tanıma sistemiyle gelmesi bekleniyor

Yüz tanıma sistemi ve çift kamera telefonda yer alması beklenen diğer özellikler arasında. LG G7 ile ilgili yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız, takipte kalın.