reklamı kapat

POPÜLER

LG G7

LG G7’nin tanıtım tarihiyle ilgili son iddia

Teknoloji dünyası LG’nin yeni amiral gemisi telefonu LG G7’yi önümüzdeki ayın sonunda gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılmasını beklese de LG böyle düşünmüyor. LG’nin CEO’su bu ayın başında düzenlenen CES Fuarı’nda G7’nin şubat ayında tanıtılmayacağını doğrulamıştı.Şirket, telefonun tanıtıma hazır olduğunu ancak şirketin tanıtım için doğru zamanı beklediğini belirtiyor. Şirkete yakın kaynakların aktardıkları bilgilere göre şirket, G7’yi bu yılın ilk çeyreğinde tanıtılacak. Mart ayında tanıtılmasını beklediğimiz telefonun 20 Nisan’da satışa sunulacağı iddia ediliyor.

 Telefonun LG G7 ismiyle karşımıza çıkması beklense de farklı bir isimle satışa sunulma ihtimali de bulunuyor. LG G7’de Qualcomm’un en yeni işlemcisi Snapdragon 845‘in yer alacağı konuşuluyor. 10 nm LPP FinFET üretim süreciyle üretilen Snapdragon 845, Kryo 385 CPU ve Adreno 630 GPU çekirdekleri üzerine kurulmuş durumda. Selefine kıyasla 25 daha yüksek performans sergileyen işlemci güç tüketimini de yüzde 10 civarında azaltıyor. Snapdragon 845’in Quick Charge 4+ ile hızlı şarj konusunda fark yarattığını söyleyelim. LG V30 modelinde olduğu gibi OLED ekranın yer alacağı belirtilen telefonda ince ekran çerçeveleriyle karşımıza çıkması bekleniyor.

LG’nin çift kameralı yeni amiral gemisi telefonu yolda

Yüz tanıma sistemi ve çift kamera telefonda yer alması beklenen diğer özellikler arasında. Telefonla ilgili yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız, takipte kalın.