reklamı kapat

POPÜLER

Mercedes-Benz Türk

Mercedes-Benz Türk’ten Koronavirüs sürecinde örnek teşkil edecek garanti hamlesi

Koronavirüs salgınında gerçekleştirdiği uygulamarla takdir toplayan isimlerden birisi olan Mercedes-Benz Türk, kullanıcılardan gelen geri dönüşlere cevap verdi.

Koronavirüs sürecinde sağlık çalışanlarına destekleriyle sık sık gündeme gelen Mercedes-Benz Türk, pandemi sebebiyle şehirlerarası seyahat kısıtlamasından etkilenen otobüs sahiplerine destek amacıyla yeni bir uygulama başlatıyor. Uygulama kapsamında, 2019 yılında satılan tüm Mercedes-Benz Travego ve Tourismo otobüslerin garanti süreleri, seyahat kısıtlaması süresi kadar uzatılıyor. Salgının kontrol altına alınma tedbirleri kapsamında, şehirlerarası otobüs seyahatlerinin valilik kararına bağlanarak kademeli olarak sınırlandırılması uygulamasına Mart ayının sonunda başlandı.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mercedes salgın sürecinde müşterilerine destek olmaya devam edecek

Salgın sürecinde, kullanımda olmayan araçların garanti sürelerine ilişkin konunun ele alınması yönünde talepler gündeme geldi. Müşterilerinin beklentilerine her zaman yanıt vermeye özen gösteren marka, bu kapsamda kullanımı kısıtlanan araçların garanti sürelerini söz konusu zaman aralığında uzatarak otobüs sahiplerine destek vermeyi sürdürüyor. Marka, aynı zamanda servis sözleşmeli araçlarını da bu uygulama kapsamında desteklemeyi ihmal etmiyor. Geçmiş yıllarda müşterilerinin tercih ettiği ve güncel durumda devam eden servis sözleşmeleri de seyahat kısıtlaması süresi kadar uzatılıyor.

İlginizi Çekebilir

A-Serisi AMG