reklamı kapat

POPÜLER

metaverse

Metaverse’te yılbaşı partisi zamanı; işte Türkiye’de yapılacak partinin detayları

Gelecekte internetin yerini alması beklenen metaverse hayatımıza hızla giriyor. Facebook’un kısa bir süre önce Meta duyurusunun ardından Metaverse ile ilgili yeni haberler de gelmeye devam ediyor.

Bu kez paylaşacağımız haber bu teknolojiye meraklı Türkiye’deki kullanıcıları ilgilendiriyor. Posta Gazetesi’nin haberine göre Türkiye’deki bir şirket, Metaverse dünyasında bir yılbaşı partisi düzenlemeye hazırlanıyor. Dünyada bir ilk olduğu aktarılacak partide Grup Gündoğarken ve DJ Defne sahne alacak. Sanal bir dünyada gerçekleşecek partiye katılım için iki farklı internet sayfası hizmet veriyor. Kullanıcılar bilet aldıktan sonra kendilerine katılım linki gönderiliyor bu sayede metaverse dünyasına katılım gerçekleşiyor. 28 Aralık‘ta saat 20:00‘da düzenlenecek partinin geceleyin saat 03:00’a kadar süreceği belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Metaverse dünyasında gerçekleşecek partinin ücreti ne kadar?

Kullanıcılar partiye bir avatar oluşturarak katılabiliyor. Kullanıcıların sanal dünyada birbirleriyle de iletişim kurabileceği ifade ediliyor. Kullanıcıların çeşitli gruplara da katılabileceği partide her bir salonun kapasitenin 150 kişiyle sınırı olacağı dile getiriliyor. Bireysel kullanıcılarla birlikte şirket odalarının da ortak alanlarının da olacağı parti öncesinde İş Ağı Geliştirme Uzmanı Erdal Uzunoğlu‘nun bir seminer de verecek. Sanal dünyada gerçekleşecek partiye bilet almayı düşünüyorsanız buraya tıklayarabilirsiniz. Partiye katılım ücreti ise 150 TL.

İlgili video

Metaverse yılbaşı partisi