reklamı kapat

POPÜLER

Microsoft kablosuz kulaklık Surface Earbuds
Microsoft kablosuz kulaklık Surface Earbuds

Microsoft’tan çok garip kablosuz kulaklık: Surface Earbuds

Yazılım devi Microsoft, Surface bilgisayar modelleri yanında kablosuz kulaklık Surface Earbuds modelini de tanıttı. İşte ilginç modelin detayları;

Microsoft, AirPods gibi kablosuz kulaklık modellerine rakip olmak için hazırladığı yeni modeli Surface Earbuds ile karşımızda. Firmanın her zaman taşınabilecek formda hazırladığı yeni modeli, gerçekten çok garip ve bizce kötü duran bir tasarıma sahip. Üst kısmı inanılmaz oranda büyük olan ve aşağıdaki video içerisinde de görebileceğiniz üzere takıldığı zaman çirkin görünen model, buna karşın gelişmiş özelliklere sahip. Üst seviye ses kalitesi için özel olarak hazırlanan kulaklık, bünyesinde iki adet mikrofon taşıyor yani telefon görüşmesi için de aktif olarak kullanılabiliyor. Şarj özellikli bir hazne ile gelen kulaklık, mikrofonları ile gürültü engelleme de yapabiliyor. Şarj haznesiyle beraber 24 saatlik bir kullanım ömrü sunan ürün, geniş üst kısmında yapılacak kaydırma hareketleriyle yönetilebiliyor. Microsoft Office odağında 60 dile anlık çeviri yapabilme gibi çok güzel bir özelliği bulunan Surface Earbuds, söylendiği kadarıyla tüm gün boyunca takılabilecek kadar hafif. Bağlantı tarafında Bluetooth kullanan kablosuz kulaklık, yakında daha da detaylandırılacak deniyor.

Microsoft kablosuz kulaklık Surface Earbuds

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kablosuz kulaklık Microsoft Surface Earbuds ucuz değil

Bu garip modelin 249 dolar fiyat etiketi bulunuyor. Yıl sonunda satışa sunulacak ürün, çok fazla dikkat çekecek gibi görünmüyor. Bu model için şimdiden yüzlerce “meme” üretilmiş durumda.

İlginizi Çekebilir

Logitech’in yeni mekanik klavyesi