reklamı kapat

POPÜLER

Microsoft Surface Earbuds modeli, satışa Microsoft Surface Headphones 2 kablosuz kulaklık

Microsoft Surface Headphones 2

Microsoft Surface Headphones 2

Microsoft Surface Headphones 2

Microsoft Surface Headphones 2

Microsoft Surface Earbuds

Karşınızda Microsoft Surface Headphones 2 kablosuz kulaklık

Çok uzun zamandır beklenen kablosuz kulaklık Microsoft Surface Earbuds modeli, satışa çıkıyor. Ayrıca Microsoft Surface Headphones 2 de karşımızda.

Lansmandan tam 7 ay sonra satışa sunulan aşağıda detaylandırdığımız Surface Earbuds, dediğimiz gibi gündeme yalnız gelmedi. Firmanın yeni kafa üstü formundaki kablosuz kulaklığı Surface Headphones 2, ilk sürüm ile benzer tasarımda ancak bu sefer gri değil siyah renkte karşımıza çıkıyor. Ses kalitesinin artırıldığı ve pil ömrünün artık daha da iyi olduğu aktarılan model, üst seviye donanımlara ve malzeme kalitesine sahip. Yine çok kuvvetli olduğu söylenen aktif gürültü engelleme özelliğiyle ses getiren kulaklık, aptX ve LDAC destekleri olmamasıyla üzüyor. Windows 10 cihazlar ve Microsoft’un servisleriyle geniş uyumla (Office odağında 60’tan fazla dike anlık çeviri yapabilme) gelen Surface Headphones 2, 12 Mayıs tarihinde 249 dolardan raflardaki yerini alıyor. Kulaklığın Türkiye’de satılıp satılmayacağı konusunda ise henüz bir bilgi bulunmuyor. Yine Türkiye konusunda bilginin yer almadığı garip tasarımlı Surface Earbuds ise yurt dışında 199 dolardan raflardaki yerini almış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Microsoft Surface Earbuds

Microsoft Surface Earbuds kablosuz kulaklık için kısa bir özet yaparsak

Üst seviye ses kalitesi için özel olarak hazırlanan kulaklık, bünyesinde iki adet mikrofon taşıyor yani telefon görüşmesi için de aktif olarak kullanılabiliyor. Şarj özellikli bir hazne ile gelen kulaklık, mikrofonları ile gürültü engelleme de yapabiliyor. Şarj haznesiyle beraber 24 saatlik bir kullanım ömrü sunan ürün, geniş üst kısmında yapılacak kaydırma hareketleriyle yönetilebiliyor. Surface Headphones 2 gibi Office odağında 60’tan fazla dike anlık çeviri yapabilme gibi çok güzel bir özelliği bulunan Earbuds, söylendiği kadarıyla tüm gün boyunca takılabilecek kadar hafif. Bağlantı tarafında Bluetooth kullanan kablosuz kulaklık, yakında daha da detaylandırılacak deniyor.

İlginizi Çekebilir

Logitech’in dikkat çeken mekanik klavyesi