reklamı kapat

POPÜLER

microsoft surface

Microsoft’tan uygun fiyatı dizüstü bilgisayar arayanlara: Surface Laptop

Microsoft, popüler dizüstü bilgisayarı Surface Laptop’ın uygun fiyatlı versiyonunu sessiz sedasız bir şekilde tanıttı. Microsoft Store üzerinden satışa sunulan dizüstü bilgisayar, 799 dolarlık fiyatıyla göze çarpıyor.

Intel’in Core m3 işlemcisinden ve 4 GB RAM’den güç alan bilgisayarda 128 GB’lık dahili hafıza bulunuyor. Yaklaşık 1,2 kilomgram ağırlığındaki yeni Surface Laptop’ta 2.256 x 1.504 piksel çözünürlüklü 13,5 inçlik ekran bulunuyor. Bağlantı noktaları arasında Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.0, USB 3.0 ve mini DisplayPort yer alan bilgisayarda görüntülü görüşmeler için 720p çözünürlüklü kamera bulunuyor. Kamera aynı zamanda bilgisayarın kilidini yüzünüzle de açmaya imkan tanıyor. Windows 10 S işletim sistemi yüklü gelse de bilgisayara Windows 10 Pro sürümü ücretsiz yüklenebiliyor. Dört farklı renk seçeceğiyle her zevke hitap eden Surface Laptop’ın pili tam şarj edildiğinde 14,5 saate varan kullanım imkanı sunuyor. Dokunmatik ekran desteğine sahip olan bilgisayar aynı zamanda çizim yapılabilmesi için styles desteğine de sahip.

Yeni Surface Laptop uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

Surface Arc Mouse, Surface Dock ve Surface Dial gibi aksesuarlarla uyumlu olan bilgisayarın yurt dışındaki satış fiyatı ise 799 dolar. Bilgisayarda Core i5 veya Core i7 işlemci tercihi durumunda fiyatının daha da artacağını belirtebiliriz.